Recenze M.A.T.

• Cena a rychlost dodání
  • Nefunkční výrobek ,nemožnost výměny ,zkrátka raději si přidat jedná se o levné Čínské šmejdy ,pokud by to prodejce dal tak za třetinu s tím ,že motorová jednotka je vadná vzal bych to a udělal jiný pohon dal bych k ní motor např. od Mez Mohelnice na 380 volt tak 300 w to by stačilo na 220 volt motorek s výkonem motorku z větráku fungovat nebude ,nebo pokud náhodou chvilku bude tak shoří vynutí .

budu si muset míchačku postavit sám nedá se nic koupit bohužel v obchodě jsem nenašel žádný kvalitní výrobek jen šmejdy ,ale stačí svářečka a za odpoledne se nechá vyrobit míchačka jako buben malý barel do něj železné lopatky a konstrukce s tru

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v KASA.cz

Přidáno: 5. dubna 2016

• Malá na drobné práce a po troše důvtipu i použitelná
  • Je to čína ale co chcete za ty peníze

Taky se mi kousl buben ale jednoduchá oprava... Holt číňan udělal křivou řemenici tudíž hned po spuštění má řemen tendenci sjet a odírat se o plech což dost zpomaluje motor a když se naloží může být motor K.O. Stačí to rozebrat a mezi motor a plech dát 2 podložky a je to.. takhle mi to běží v pohodě samozřejmě 220w je málo. Ale až odejde nepoběžím to reklamovat jelikož bych si nepomohl.. Dám tam raději motor na 380V a bude klid. Reklamovat to tak aby mi vratili penize nebo tam dali jinej motor nema smysl. Trochu zručný kutil vychytá mouchy a bude sloužit. Holt Čína ( dodělej si sám)

Přidáno: 3. dubna 2016

Zakoupeno v VMD

• Proti jiným předraženým produktům "funguje".Spokojenost,proto ho již čtvrtým rokem používám.Z velké části i eliminuje zápach ze septiku

Ověřený zákazník Drogerie PeMi Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2016

Zakoupeno v Drogerie PeMi

• eliminuje zápach ze žumpy

Ověřený zákazník EVA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2016

Zakoupeno v EVA.cz

Postřikovč potřebuji na mlžení pokojových rostlin. Mlží dobře.

Přidáno: 20. února 2016

• Velikost pro male opravy
  • Taky jsem ji koupil v Hornbachu v Brne. Taky se mi kousl motor a taky uz 2x ale po prve mi jej hned vymenili. Asi po 2 mesicich zase a to jsem ji zapnul ted prazdnou. Micham v tom jen smes obili takze zadna zatez. Trochu betonu bych v tom ale asi neumichal. Snad se s nimi nejak domluvim. R.

Ztratil jsem duveru. Budu muset koupit nejakou vetsi a znackovou.

Ověřený zákazník decoDoma Ověřený zákazník

Zakoupeno v decoDoma

Dobrý a dobrá cena.

• Asi rozměr
  • Nejedná se o Český výrobek ,ale hrozný šmejd z Číny já ho musel táhnout vrátit autobusem a vlakem až do Prahy 90 Km. na pobočku Mall po zapnutí to jen vrčelo buben se ani neotočil ,již si nic od nich nekoupím ,výrobek nebyl ozkoušený a ještě ,když napíšou ,že se jedná o Český výrobek to zavání ČOI ,cestu vám nikdo do Prahy nezaplatí ,příště raději použitou na inzerát a vyzkoušenou .

Nejhorší kup co jsem zatím udělal škoda času i peněz opravdový šmejd ,horšího by se těžko něco hledalo .

Přidáno: 19. února 2016

• V žádném případě nedoporučuji. Koupil jsem v Hornbachu a již podruhé měním motor, vždy se kousl po pár minutách. Nechtějí mi vrátit prachy. Prý až napotřetí. No tak napotřetí. Když někdo nechce pochopit, že to je šmejd. Cítím se podvedeněj, měli tam uveden ČR. Není to ČR výrobek, ale Čína.

Chtěl jsem malýho mazlíka a mám velkej šmejd. Nekupovat již nikdy.

Ověřený zákazník Barvy-eshop Ověřený zákazník

Viz výše

Ověřený zákazník Barvy-eshop Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2015

Zakoupeno v Barvy-eshop

• ekologický, odstranil plíseň i z textilie (čalounění postele) a po roce se ještě neobjevila (toto je druhá koupě Subia)

Super.

Bormioli Rocco Fido 5 l

Bormioli Rocco Fido 5 l

Ověřený zákazník Kuchyňsképotřeby.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. prosince 2015

Zakoupeno v Kuchyňsképotřeby.cz

• pro účel plně vyhovuje.

Jsem spokojen.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. prosince 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• Kombinace plyn/elektrika
  • Jednoduché ovládání a manipulace

Elektrické topení je vhodné pouze pro vyhřátí malé místnosti, Plyn místnost vytopí mnohem rychleji a účiněji

Přidáno: 7. prosince 2015

Zakoupeno v VMD

udělali nám kanalizaci a chtěli jsme vyčistit zbytky v jímce, abychom měli vodu na zalévání zahrady a přípravek účel splnil

Ověřený zákazník MALL.CZ cenda

Přidáno: 29. října 2015

Zakoupeno v MALL.CZ

• Přišel nefunkční výrobek ,musel jsem táhnout vlakem a autobusem 30 kg. balík 90 km. do Prahy na Mall ,nebylo možné dohodnout jako v jiném e-shopu přímou výměnu ,chybně uvedeno ,že se jedná o náš produkt ,jedná se ve skutečnosti o šmejdy z Číny ,bohužel Mall ,výrobek před odesláním nezkouší .

Nedoporučuji nakupovat na Mall již nic ,v jiném e-shopu pokud výrobek došel vadný druhý den mi vratným výměnným balíkem přišlo zboží ,měl jsem objednané řemeslníky a míchačku nutně potřeboval ,proto považuji podobný nákup jako tvrdý trest pro zákazníka ,nutně potřebuji zeď v domě bude zima a místo ní se rozčilovat s obchodem Mall .

Přidáno: 12. října 2015

• výborný
  • rozpustí vše
  • je ekologický
  • super cena

Přípravek používáme na zahradě. Plně vyhovující. Rozpustí vše. Je šetrný k přírodě.

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

M.A.T. Group Nůž okrajovací 15cm

Ověřený zákazník ALDOTRADE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 3. října 2015

Zakoupeno v ALDOTRADE.CZ

skvělá cena, obyčejný nůž na zeleninu

Ověřený zákazník Bakterie a enzymy Ověřený zákazník

Přidáno: 30. září 2015

Zakoupeno v Bakterie a enzymy

• Měli jsme velký problém s ucpáním septiku tuky. Vývoz fekálií a pročištění nestačilo. Začala jsem aplikovat ŽUMPEX do domovního odpadu. Septik se ale znovu během pár dnů zcela naplnil a zapáchal. Nebylo možné vypouštět myčku, běžně se koupat, prát, okamžitě cosi vytékalo ze septiku ven. Museli jsme obnažit potrubí ve fitru, které je napojené na septik a vyčistit jej. Poté jsem začala aplikovat přímo do septiku GOLEM. Zatím jsme dali první startovací dávku. Má opravdu rychlé nastupující účinky, zápach vymizel. Z povrchu zmizela i pěna. Septik odtéká jak má. Domácnost zase funguje na 100%. Takže to vypadá, že vyčištěním potrubí ve filtru a nasazením Golemu septik funguje.

Po zakoupení a vyzkoučení více typů bakterií jsme s těmito nejvíce spokojení.
Golem jako jeden z mála opravdu funguje.
GOLEM má výhodu v tom, že se aplikuje přímu do septiku a tím má rychlejší a účinnější nástup než jiné přípravky, které se buď vhazují do WC jako tablety nebo vlévají do odpadů jako roztok.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25